Automatyczny reset ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Uwaga: Muszę przeprowadzić modernizację oprogramowania na serwerze, a w czarnym scenariuszu oznacza przeinstalowanie całego serwera na co muszę się przygotować.

Planuję to zrobić w ten weekend (25-26 Wrzesień). Prace będa wyglądały tak, że

- musze przygotować drugi zapasowy serwer i przenieść na niego strony: Smart'ny Dom, Forum, AFE

- przeprowadzić modernizację, która zajmie kilka godzin

- przenieść ponownie strony na modernizowany serwer

W tym czasie mogą występować braki w dostępie do strony lub mogą występować problemy z działaniem strony (wydajność, błędy) itp za co z góry przepraszam

Pozdrawiam, Admin

Automatyczny reset Domoticza

Strona 2 / 2
isom
 isom
(@isom)
Prezes Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2K19, Donator 2K20

@wielkim zwróć uwagę na daty w tym wątku do którego link wstawiłeś . To co ludzie pisali o wersji beta już się przekształciło w wersję Stabilną . Wersje beta to nic innego jak wersje z modyfikacjami do przetestowania i jeżeli testy przejdą pozytywną weryfikację to jest to adoptowane do wersji stabilnych. To co napisał @ wenar jest chyba lepszym pomysłem , a ja bym zaczął od wyłączenia ostatnio instalowanych wtyczek i testowania włączając je pojedynczo jak znajdziesz wtyczkę , która miesza to piszesz do twórcy wtyczki - to pomaga w udoskonalaniu wtyczek. 

OdpowiedzCytuj
Dodane : 12/07/2019 10:56 am
wielkim
(@wielkim)
Stażysta Donator 2K19

@isom dzięki za podpowiedź, problem w tym że Domoticz potrafi działać stabilnie po kilka dni, jego rekord to miesiąc. Nie mogę odkryć czy jest coś, co wyzwala błąd. Skupiłem się na aplikacji Monit, aby chociaż wstawał sam.

Z tymi wtyczkami spróbuje pokminić.

OdpowiedzCytuj
Autor tematu Dodane : 18/07/2019 2:06 pm
Strona 2 / 2
Udostępnij: