Konsultacja, doradztwo

Witaj,

jeśli potrzebujesz pomocy, doradzenia, konsultacji, zderzenia myśli, a do tej pory nie znalazłeś(aś) wystarczającego wsparcia, nie masz czasu szukać, …, to chętnie postaramy się pomóc. Nasze pasje to: Inteligentne domy, instalacje, oprogramowanie, nowe technologie, którymi chcemy się dzielić. 

Na ogół jest wiele rozwiązań tego samego wyzwania. Podczas rozmowy, na bazie naszego doświadczenia, przekażemy Ci niezbędną wiedzę, plusy i minusy jednego, czy drugiego rozwiązania oraz konsekwencje, z którymi trzeba się liczyć przy określonych wyborach. Tym i nie tylko chcemy się z Tobą podzielić, tak abyś mógł podjąć najbardziej optymalne dla siebie decyzje. 

Jeśli jesteś zainteresowany(a) to wypełnij poniższy formularz

Współdzielenie ekranu możliwe jest ze Skype oraz Google Hangouts/Meet ewentualnie z dodatkowo zainstalowaną aplikacją TeamViewer

Jak przebiega usługa konsultacji?

Przed podjęciem się konsultacji będziemy chcieli poznać Twoją potrzebę?

Chcemy, abyś był zadowolony i uzyskał odpowiedzi na swoje potrzeby. Jeśli nie dysponujemy ekspertyzą w konkretnym zagadnieniu to na pewno nie będziemy chcieli oferować Ci wydmuszki.

Na czym polega konsultacja?

Konsultacja to rozmowa/dialog, w której przez zadanie kilku pytań, staramy się zrozumieć Twoje wyzwanie i jak najlepiej pomóc Ci je rozwiązań

Jaki jest format konsultacji?

Proponujemy video-rozmowę on-line: Skype, Messenger, Google Hangouts/Meet,  Whatsup, TeamViewer, itp- Ty wybierasz.

Możemy również porozmawiać przez telefon, czy nie używać kamery, jednakże kontakt wzrokowy jest niezwykle pomocny, aby mieć pewność, że się dobrze rozumiemy.

Najefektywniejsze są rozmowy jeden-na-jednego, natomiast jeśli masz potrzebę doproszenia dodatkowej osoby to nie mamy z tym problemu.

Na chwilę obecną kontakt fizyczny jest niedostępny.

Usługa jest płatna i wyłączenie zależy od ilości czasu, jaki będziesz potrzebować 

Ekipa Smart’nego Domu