Warunki korzystania z witryny Smart'ny Dom

Rejestrując się na witrynie „Smart’ny Dom” lub  „Forum Smart’ny Dom”, zwanej dalej „Strona”, „Serwis”, „Witryna”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść tę witynę.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste.

Zakazane jest również publikowanie treści reklamowych, promocyjnych w tym linków do innych stron świadczących usługi komercyjne, chyba, że uzyskasz zgodę na taką publikację od właściciela strony. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla Ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny.

Wyrażasz zgodę na to, że „Smart’ny Dom” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.

Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale „Smart’ny Dom” nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Administracja witryny „Smart’ny Dom” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.

Korzystanie z witryny „Smart’ny Dom” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Witryna „Smart’ny Dom” może zawierać informację dotyczące instalacji elektrycznych. Instalacja elektryczna wydaje się stosunkowo prosta, jednak błędy popełnione przy jej wykonywaniu mogą mieć katastrofalne skutki. Dlatego wszelkie przeróbki należy zlecić osobie z uprawnieniami do wykonywania instalacji i do przeprowadzania ich pomiarów odbiorczych.
Właściciel strony NIE ponosi, żadnej odpowiedzialności za szkody majątkowe i niemajątkowe, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z uzyskania informacji na niniejszej stronie oraz stronach internetowych, do których linki zostały tutaj zamieszczonej.
Z informacji umieszczonych na stronie korzystasz na własną odpowiedzialność.

  1. Zero spamu. Wszystkie automatyczne wiadomości oraz profile użytkowników, które zawierają reklamy i linki do stron zostaną usunięte.
  2. Publikuj tylko na odpowiednich pod-forach. Wiadomości opublikowane w niewłaściwym obszarze tematycznym zostaną usunięte i umieszczone na właściwym pod-forum przez moderatorów.
  3. Jeden temat jeden wątek. Nie mieszamy wielu wątków w jednym temacie, zakładamy nowy temat do nowego pytania lub dyskusji. Moderatorzy będą rozdzielać wątki w jednym temacie bez uprzedzenia, aby zwiększyć czytelność forum.
  4. Szanowanie użytkowników. Nie obrażamy członków forum. Użytkownicy, którzy będą publikować obraźliwe komentarze, zostaną usunięci z forum po wydaniu dwóch ostrzeżeń przez moderatorów.
  5. Grożenie i nękanie. Grożenie ani nękanie innych użytkowników nie będą tolerowane. Każde wystąpienie zachowania grożącego lub napastującego jest podstawą do usunięcia z forum.
  6. Treść dla dorosłych. Wulgaryzmy oraz pornografia są zabronione. Wiadomości zawierające materiały dla dorosłych zostaną usunięte.
  7. Rasizm, dyskryminacja są zabronione. Dotyczy to również publikowania treści dotyczących przekonań, wiary, światopoglądu, polityki itp. które to mogą dyskryminować osoby czytające Forum. Treści tego typu będą usuwane oraz stanowią podstawę do usunięcia użytkownika z Forum
  8. Nielegalne treści. Nie jest dozwolone ponowne zamieszczanie materiałów chronionych prawem autorskim lub innych nielegalnych treści. Wszelkie posty zawierające nielegalne treści lub materiały chronione prawami autorskimi zostaną usunięte.
  9. Oferty handlowe, komercyjne oraz reklamy. Na forum nie zamieszczamy linków o charakterze komercyjnym oraz reklamowym.
  10. Sprzedaż za pośrednictwem forum. Jeśli chcesz coś sprzedać innym użytkownikom forum możesz opublikować swoją ofertę bez linków do serwisów aukcyjnych itp. w odpowiednim dziele na okres 6 miesięcy. Właściciel forum nie odpowiada za oferty oraz transakcje zainicjowane przez forum Smart’ny Dom. Szczegółowy regulamin.