Regulamin korzystania z serwisu

Rejestrując się na witrynie „Smart’ny Dom” lub  „Forum Smart’ny Dom”, zwanej dalej „Strona”, „Serwis”, „Witryna”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia.

 • Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste.
 • Wyrażasz zgodę na to, że „Smart’ny Dom” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy Twój temat, post.
 • Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez Ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale „Smart’ny Dom” nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.
 • Wyrażasz zgodę, że wszystkie Twoje publikacje: artykuły, komentarze, wpisy na „Forum Smart’ny Dom” są dostępne publicznie dla wszystkich użytkowników Internet’u
 • Zakazane jest publikowanie treści reklamowych, promocyjnych w tym linków do innych stron świadczących usługi komercyjne, chyba, że uzyskasz zgodę na taką publikację od administratora strony. Naruszenie tego zakazu może skutkować usunięciem konta z serwisu „Smart’ny Dom”.

Witryna „Smart’ny Dom” może zawierać informację dotyczące instalacji elektrycznych. Instalacja elektryczna wydaje się stosunkowo prosta, jednak błędy popełnione przy jej wykonywaniu mogą mieć katastrofalne skutki. Dlatego wszelkie przeróbki należy zlecić osobie z uprawnieniami do wykonywania instalacji i do przeprowadzania ich pomiarów odbiorczych.

 • Właściciel strony NIE ponosi, żadnej odpowiedzialności za szkody majątkowe i niemajątkowe, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z uzyskania informacji na niniejszej stronie oraz stronach internetowych, do których linki zostały tutaj zamieszczonej.
 • Z informacji umieszczonych na stronie korzystasz na własną odpowiedzialność.

Użytkownik może zostać z’ban’owany za rażące nieprzestrzeganie zasad na Forum Smart’ny Dom oraz gdy naruszy jedno lub wiele z poniższych:

 1. Szanowanie użytkowników. Nie obrażamy członków forum. Użytkownicy, którzy będą publikować obraźliwe komentarze, zostaną usunięci z forum po wydaniu dwóch ostrzeżeń przez moderatorów.
 2. Grożenie i nękanie nie jest tolerowane. Każde wystąpienie zachowania grożącego lub napastującego jest podstawą do usunięcia z forum.
 3. Treść dla dorosłych. Wulgaryzmy oraz pornografia są zabronione i stanowią podstawę do usunięci z forum
 4. Rasizm, dyskryminacja są zabronione. Dotyczy to również publikowania treści dotyczących przekonań, wiary, światopoglądw, polityki itp. które to moga dyskryminować osoby czytajace Forum. Treści tego typu będą usuwane oraz stanowią podstawę do usuniecia Użytkownika z Forum
 5. SPAM. Wysyłanie informacje o charakterze handlowym, komercyjnym oraz reklamowym z wykorzystaniem mechanizmu wiadomości prywatnych lub publikowanie takich informacji na Forum, stanowią podstawę do usunięcia Użytkownika z Forum 

Masz prawo odwołać się od takiej decyzji za pomocą Formularza Kontaktu

 1. Zero spamu. Wszystkie automatyczne wiadomości oraz profile użytkowników, które zawierają reklamy i linki do stron komercyjnych zostaną usunięte. Treści nie związane z tematykę Forum zostaną potraktowane jako spam.
 2. Oferty handlowe, komercyjne, reklamy, linki. Na forum nie zamieszczamy linków o charakterze komercyjnym oraz reklamowym. Treści tego typu zostaną usunięte.
 3. Publikuj tylko na odpowiednich pod-forach. Wiadomości opublikowane w niewłaściwym obszarze tematycznym zostaną przez moderatorów usunięte i umieszczone we właściwym pod-forum, aby zwiększyć czytelność forum.
 4. Jeden temat jeden wątek. Nie mieszamy wielu wątków w jednym temacie, zakładamy nowy temat do nowego pytania lub dyskusji. Moderatorzy będą rozdzielać wątki w jednym temacie bez uprzedzenia, aby zwiększyć czytelność forum.
 5. Nielegalne treści. Nie jest dozwolone ponowne zamieszczanie materiałów chronionych prawem autorskim lub innych nielegalnych treści. Wszelkie posty zawierające nielegalne treści lub materiały chronione prawami autorskimi zostaną usunięte
 6. Sprzedaż za pośrednictwem forum. Jeśli chcesz coś sprzedać innym użytkownikom forum możesz opublikować swoją ofertę bez linków do serwisów aukcyjnych itp. w odpowiednim dziele na okres 6 miesięcy. Właściciel forum nie odpowiada za oferty oraz transakcje zainicjowane przez forum Smart’ny Dom. Szczegółowy regulamin.

Ostatnia aktualizacja: 9 styczeń 2022

Dziękujemy, że przeglądasz Regulamin obowiązujący na stronie „Smart’ny Dom”. Ma on na celu Twoje pełne rozumienie zasad, na których zależy nam, aby wspólnie tworzyć ten serwis

Administracja serwisu „Smart’ny Dom” może w dowolnym czasie zmienić Regulamin.

Za każdym razem, kiedy dokonamy zmian, będziemy publikować nową wersję na tej stronie.

Zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania tej strony celem poznania aktualnej wersji Regulaminu.

Korzystanie z witryny „Smart’ny Dom” po zmianach Regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany.

Przeczytaj również: Politykę Prywatności

W przypadku pytań lub sugestii co do Regulaminu skorzystaj z Formularza Kontaktu

Ekipa Smart’nego Domu