Zasady postępowania

Witaj,

Mam na imię Adrian i chciałęm Cię poinformować, że strona Smart'ny Dom nie jest serwisem komercyjnym, nie jest połączona z żadnym sklepem, nie jest sponsorowana przez firmę komercyjną i nie jest źródłem mojego utrzymania.

Chciałbym przekazać Ci transparentnie dodatkowe informacje, bo uczciwość jest dla mnie ogromnie ważna.

_____ Pozdrawiam, adrian

Angażuję się w szczegółowe opisywanie każdego produktu, niezależnie czy to sprzęt czy oprogramowanie, które mam okazję testować. Stawiam na rzetelność i uczciwość we wszystkich moich recenzjach.

Warto wspomnieć, że czasem produkty, które opisuję są mi użyczone nieodpłatnie lub dostaję je za darmo. Jestem świadomy, że to może wpłynąć na moją opinię w sposób niezamierzony, sprawiając, że brzmię zbyt pozytywnie. Jednak zawsze priorytetem jest dla mnie uczciwość w tym, co przekazuję.

Doceniam Twoje uwagi i opinie, dlatego zawsze zachęcam do komentowania moich artykułów. Jeśli zauważysz, że dostarczam mylących informacji, proszę daj mi znać.

Chcę podkreślić, że moja ocena zawsze opiera się na własnym osądzie, niezależnie od tego, czy dany produkt został mi dostarczony z prośbą o recenzję czy nie. Nie zgadzam się na narzucanie treści do opublikowania w zamian za produkty.

Każdy artykuł, który udostępniam oznaczam, następującymi ikonami, aby transparentnie poinformować Cię że:

produkt kupiłem za własne pieniądze,
byłem zainteresowany przetestowaniem produktu i dostałem lub został mi użyczony za darmo,
przekazałem za darmo produkt użytkownikowi serwisu Smart'ny Dom,
artykuł został zamówiony i dostałem za niego wynagrodzenie,
w artykule jest link afiliacyjny

Dodatkowo, na stronie zamieszczone są reklamy, na przykład: Google Ads oraz mogą znaleźć się linki afiliacyjne, które w jakieś części pomagają mi ponieść koszty utrzymania serwisu: hosting, licencje.