Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Podziękowania za 2020

1 Wpisów
1 Użytkownicy
1 Likes
27.9 K Wyświetleń
adrian
(@adrian)
Szefu Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
Dołączył: 10 lat temu
Wpisów: 3972
Autor tematu  

Już 2021, podczas gdy chciałbym jeszcze na chwilkę wrócić do 2020 i podziękować 👍 za wsparcie strony oraz forum Smart'ny Dom, projektu AFE Firmware oraz za całą wiedzę, która została wniesiona w treść na tym Forum

Szczególnie dla:

@daro1003@edwin, @mirusn, @siwy, @wojtek_gtx, @isom, @stefan1818, Piotr S., @g_maciej-holowinski, @tomasz13, @tomas, @krzysztow00, @leszekb, @bluebots, Bartka R Sławka Z, @krzysztofch, @sp5mbx, Igora C., Piotrka K, Mariusza K., @gacoperz, @maniolxm @anton, @dawidrochowiak

Szczególne podziękowania dla @isom 🖐️ - 2,820 postów, 433 otrzymanych polubień, ranking: 10/10 oraz za pomoc mi w moderacji Forum

Gratuluje ekipie:

 

Życzę Wam, aby Wasze instalacje, zabawy w automatykę, smartne domy osiągnęły w tym roku kolejny poziom, .... no i żeby ten covid się zakończył  😉

Pozdrawiam, adrian


W zeszłym roku 

  • przeniosłem stronę z współdzielonego hostingu na wirtualny serwer oraz strona przeszła "face-lifting" - dzięki Waszemu wsparciu koszty serwera oraz licencji na oprogramowanie, nie zabolały tak bardzo mojej kieszeni. 
  • w AFE co chwilę coś się dzieje, nie tak szybko jakbym chciał, ale czasu po pracy, rodzinie, admice serwerem i stroną nie ma za dużo 😐 
  • Na Facebook'a brakuje mi czasu, żeby to jakoś jeszcze "ogarnąć" ale mamy 430 członków Grupy oraz 332 osoby obserwujące stronę FB SmartnyDom

 


   
isom reacted
Cytuj
Udostępnij: