Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Informacja Podziękowanie 2021

1 Wpisów
1 Użytkownicy
4 Likes
6,655 Wyświetleń
adrian
(@adrian)
Szefu Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
Dołączył: 10 lat temu
Wpisów: 3982
Autor tematu  

(od admina forum)

Cześć Wszystkim, 

Kolejny rok 🍾 za nami.

Dla mnie był ciężki i nie wszystko co chciałem zrealizować w planie minimum udało mi się, ale patrzę optymistycznie w przyszłość. 

Dzisiaj na forum jest ponad 21 tysięcy postów wiedzy i co chwilę nowi zarejestrowani użytkownicy. Śmiem twierdzić, że jest to ciekawe miejsce, gdzie można znaleźć informacje, pochwalić się i pomóc, a to wszystko dzięki Wam 😀 

 

Sekcja podziękowań:

Szczególne podziękowania dla @isom - mega wsparcie wielu osób, kontynuacja projektu Smarticz, moderacja forum

 

Podziękowania dla wspierających materialnie utrzymanie strony i/lub infrastruktury afe firmware 🍺 👍 

@l3m4r, @sp5mbx, @wojtek_gtx, @tomas, @Se007, @daro1003, @Wlowlo, @_marss_, @g_maciej-holowinski, @kubaguzik, @kamilwieczorek, @wo__jo, @664097787pk, @janusz15813, @strzelba, @jjaug, @fb_-slawekzieborak, @kniazio, @michal, @zbysw, @jamaka57, @tomaszwiech, @cabott, @bomberas, @Bartek_F, @wega, @djpiotrus, @krzysztow00, @bluebots, Filipa O, Sebastiana, Muniek99, Romana R., Romana J., Janusza N., Roberta, Piotrka K 

 

Podziękowania dla aktywnych na forum 5+ gwiazdkowcom : pomagacie wielu ludziom 👍 - dziękuję w ich imieniu

@isom, @lukas121, @Daro1003, @wojtek_gtx, @pawell32, @muchac35, @steel_rat, @Wenar, @marcingajda, @bartolomeo, @g_maciej-holowinski, @szpila86, @maras

 

Pozdrawiam i dziękuje! adrian

---

W zeszłym roku 

  • udało utrzymać się forum stabilnie. Odnowiłem licencje, kupiłem kilka dodatków do strony i forum: m.in: zarządzanie załącznikami, prefixy, kolorowanie kodów. Dzięki Waszemu wsparciu, klikanie w reklamy: koszty serwera oraz licencji na oprogramowanie, nie zabolały tak bardzo
  • w AFE szło wolniej niż chciałbym. Pandemia, praca, rodzina, zdrowie, adminka serwera - brak czasu. Wczoraj jeszcze siłą rozpędu wypuściłem nową wersję AFE T7 😐 
  • Na Facebook'a brakuje mi czasu, żeby to jakoś jeszcze "ogarnąć". Jest tam 461 członków Grupy oraz 565 osoby obserwujące stronę FB SmartnyDom. Jeśli ktoś ma moc i dryg, żeby to rozkręcić to zapraszam
  • raczkuje z YouTube

 


   
isom, Daro1003, bartolomeo and 1 people reacted
Cytuj
Tagi tematu
Udostępnij: