Asystent AI
Przeniesienie domot...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Przeniesienie domoticza na inny komputer

2 Wpisów
2 Użytkownicy
0 Reactions
2,249 Wyświetleń
(@jajen)
Wpisów: 105
Pomocny Donator 2K19
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#1579]

Czy ktoś podpowie jak przenieść domoticza pc (debian) na maline? Próbowałem zrobić kopie wbudowanym narzędziem i przywrócić ją na malinie ale domoticz po czymś takim całkiem się rozsypał (nie chciał wstać). Próbowałem też ręcznie skopiowac plik domoticz.db , ale efekt był podobny. CO prawda wstał po tym domoticz ale był całkowicie rozsypany ( web wyświetlała krzaki, nie było żadnych urządzeń ani sprzętu). 

Wersje programu są te same,ale co zwróciło moja uwagę , ze plik domoticz.db na debianie ma 600kb a na malinie 10x tyle. Jak to zrobić bezbolesnie?


 
Dodane : 07/03/2020 1:24 pm
isom
 isom
(@isom)
Wpisów: 5319
Szef wszystkich szefów Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2K19, Donator 2K20
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

@jajen teoretycznie powinna wystarczyć instalacja  domoticza na malinie i aktualizacja bazy z PC ale jak nie dajesz rady to może spróbuj tego 

https://www.smartnydom.pl/forum/domoticz-obraz-dla-linux/latwe-tworzenie-kopii-zapasowych-domoticza-na-bazie-obrazu-smarticz-i-oprogramowania-duplicati/#post-12616

Instalujesz na obu sprzętach robisz kopię na PC a odtwarzasz na malinie 


 
Dodane : 07/03/2020 9:57 pm
Udostępnij: