Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Rekuperator Thessla Green Airpack Home 400V a Domoticz  

RSS
Sławek Zięborak
(@fb_-slawekzieborak)
Młodzik

Cześć.

Mam takie pytanie : czy podpinał ktoś z Was rekuperator do Domoticza??

Jestem na kupnie rekuperatora i rozważam Thessla Green Airpack Home 400V, który ma możliwość sterowania z aplikacji na Androida. Zastanawiam się czy można to jakoś spiąć z Domoticzem?? Chodzi mi bardziej o sam status, czyli co się z nim dzieje niż o sterowanie, ale jakby się dało to też było by fajnie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Dodane : 30/07/2020 7:16 pm
isom
 isom
(@isom)
Prezes Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2019, Donator 2K20

@fb_-slawekzieborak jeżeli już to raczej przewodowo Modbus RTU i dedykowany do tego plugin . Znając parametry transmisji (protokół, predkość , itp) jest spora szansa że uzyskasz i podgląd stanu i możliwość ingerencji w ustawienia

OdpowiedzCytuj
Dodane : 31/07/2020 11:31 am
Sławek Zięborak
(@fb_-slawekzieborak)
Młodzik

@isom dzięki za odpowiedź, jak już go będę miał to się będę bawić, z tego co mi mówił sprzedawca to ten sprzęt ma jakieś wyjścia na inteligentny dom. Poza tym to produkt polski więc może uda się coś dowiedzieć od producenta, tym bardziej że w sąsiedniej miejscowości go produkują.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/08/2020 10:38 pm
Argden
(@argden)
Nowy

@fb_-slawekzieborak
I jak udało Ci się podłączyć ten rekuperator?

Planuję kupić ten sam tylko mniejszy, 300, z sterownikiem Air ++, teraz kwestia jak to podłączyć do DOMOTICZA.

Jutro będę dzwonił do firmy, która ma mi to montować to ewentualnie dopytam o ten sterownik Air ++.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 9:07 pm
Sławek Zięborak
(@fb_-slawekzieborak)
Młodzik

@argden jeszcze go nie mam. Na razie jestem na etapie tynków ale pewnie niebawem będę montował. Dam znać jak już będzie czym się bawić, chyba że będziesz szybszy to napisz proszę czy udało Ci się. Pozdrawiam.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 9:21 pm
Argden
(@argden)
Nowy

@fb_-slawekzieborak szybciej nie będę, dopiero projektujemy dom, a zabieram się za planowanie całej instalacji smart w domu 🙂 jak coś ciekawego się dowiem od instalatora to dam znać.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 9:23 pm
Sławek Zięborak
(@fb_-slawekzieborak)
Młodzik

@argden, ok, z góry dzięki za info. Jeżeli ja coś będę wiedział lub już będę miał go zainstalowanego to dam znać.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 9:26 pm
leckimarcin
(@leckimarcin)
Młodzik

@fb_-slawekzieborak Mam taki rekuperator, ale jeszcze nie uruchomiony. Sterownik mam już na budowie, ale jeszcze się mu dokładniej nie przyglądałem. Postaram się na dniach oglądnąć ten sterownik i wrzucę jakąś fotorelację jak to wygląda. Pozdrawiam

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 10:22 pm
Sławek Zięborak
(@fb_-slawekzieborak)
Młodzik

@leckimarcin, super, czekam na info w takim razie. Pozdrawiam.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/09/2020 10:36 pm
Udostępnij: