Sprzęt
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Sprzęt

Sprzęt

Diagnostyka / Problemy ze sprzętem

Gdyby wszystkie sprzęty działały nie potrzebne byłoby to Forum. Jednak w rzeczywistości, IoT i automatyka często stawiają przed nami wyzwania diagnostyczne. Na tym forum skupiamy się na rozwiązywaniu problemów związanych z tymi technologiami.

Tematy
65
Wpisów
516
Forum Participants
pawell32Daro1003

Fotowoltaika

Forum dotyczące fotowoltaiki to miejsce, gdzie pasjonaci dzielą się wiedzą i doświadczeniem związanych z instalacjami paneli fotowoltaicznych oraz integracji ich z systemami do automatyki domowej. 

Tematy
25
Wpisów
198
Forum Participants
kniazio

Instalacje elektryczne, LAN

Na tym forum piszemy o instalacjach elektrycznych, komunikacyjnych LAN, WAN. Dzielimy się doświadczeniami, rozwiązujemy problemy oraz wymieniać się poradami.

Tematy
8
Wpisów
142
Forum Participants
adrian

Kamery, rejestratory, monitoring, systemy alarmowe

Kamery IP, CCTV, systemy do monitoringu, rejestratory obrazu, alarmy
Tematy
12
Wpisów
330
Forum Participants

Urządzenia Sonoff od Itead (2 przegląda)

Forum dotyczące urządzeń Sonoff od Itead to miejsce, gdzie użytkownicy dyskutują na temat instalacji, konfiguracji oraz integracji urządzeń Sonoff z różnymi platformami i systemami smart'nych domów. Forum to źródło informacji na temat najnowszych aktualizacji oprogramowania, poradników DIY oraz rozwiązywania problemów związanych z urządzeniami Sonoff.

Tematy
217
Wpisów
1,894
Forum Participants
adrianpawell32

Urządzenia Shelly od Allterco Robotics (1 przegląda)

Forum dedykowane jest dla użytkownikom, którzy interesują się inteligentnymi rozwiązaniami dla domu opartymi o urządzenia Shelly od Allterco Robotics. To także miejsce, gdzie można uzyskać wsparcie techniczne, poznać najnowsze aktualizacje oprogramowania oraz odkryć ciekawe projekty DIY z wykorzystaniem urządzeń Shelly.

Tematy
89
Wpisów
810
Forum Participants
Mariusz

Układy ESP82xx/32 i inne Zrób To Sam

Forum dotyczące ESP8266 / ESP32 to miejsce dedykowane entuzjastom i profesjonalistom zajmującym się tymi popularnymi mikrokontrolerami. Uczestnicy mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem w programowaniu, projektowaniu i wykorzystywaniu tych układów do różnorodnych zastosowań IoT oraz automatyki.

Tematy
84
Wpisów
872
Forum Participants
pawell32

Sterowniki PLC

Forum dotyczące automatyki zbudowanej na sterownikach PLC skupiające specjalistów, inżynierów i pasjonatów tej dziedziny, którzy dzielą się wiedzą na temat programowania, projektowania i implementacji systemów opartych na tych urządzeniach.

Tematy
7
Wpisów
44
Forum Participants
mgucadrian
Udostępnij: