Asystent AI
Sonoff iHost nie je...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Sonoff iHost nie jest widoczny w aplikacji eWeLink

6 Wpisów
4 Użytkownicy
0 Reactions
2,488 Wyświetleń
(@reef1818)
Wpisów: 11
Bywalec
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#5796]

Witam wszystkich.

Jestem świeżakiem jeśli chodzi o iHost. Mam pewien problem z dodaniem iHost'a do aplikacji eWeLink.

Przy pierwszym uruchomieniu w ustawieniach iHost'a pojawił się przycisk "Link now" (zrzut ekranu) po kliknięciu którego urządzenie sparowało się z aplikacją za pomocą stworzonego konta.

aaa

iHost był widoczny w aplikacji i od razu wyskoczyła opcja aktualizacji urządzenia do wersji 1.13.0. Po zaktualizowaniu do najnowszej wersji aplikacja nie widzi Ihost'a i nie potrafi go znaleźć. A przycisk z ustawień zniknął.

Czy jest na to jakiś patent? A może jest inna lepsza apka, która znajdzie iHosta? Na razie na początek mam w planie korzystanie z czujników Zigbee, których podgląd będzie w telefonie. Z czasem system będzie rozbudowywany


 
Dodane : 14/01/2024 11:07 pm
(@mariuszstrzelczyk)
Wpisów: 3
Świeżak
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Cześć.  Nie wiem po co walczyć z tym bys go widział w ewlink i tak nie można nic tam ustawić. Proponował bym zrobić tylko restart do ustawień fabrycznych, moze ci wróci ten przycisk.


 
Dodane : 16/01/2024 12:33 am
(@tomekw)
Wpisów: 1
Świeżak
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Mam ten sam problem. A połączenie ewelink jest mi potrzebne do otrzymywania alarmów w aplikacji ewelink z czujników zieebe podłączonych do IHOST .

Mam pytanie czy wiecie gdzie można pobrać plik firmware.  Zaznaczam że przycisk resetu do przywracania ustawień fabrycznych nie działa. Będę wdzięczny za pomoc.

 


 
Dodane : 29/05/2025 9:04 am
 olo
(@olo)
Wpisów: 2
Świeżak
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Mam tak samo. 

Poradzilem sobie z uruchomieniem ihost w ewelinkCUBE, mam dodane kilka urzadzeń zigbee. 

Nie potrafię sobie poradzić z zrządzaniem tymi urządzeniami w aplikacji Ewelink na androidzie. 

 

W drugą stronę, zarzadzanie urzadzeniami dodanymi do ewelink dziala na Cube po dodaniu aplikacji ewelink z dockera.

 


 
Dodane : 15/01/2026 4:39 pm
(@mariuszstrzelczyk)
Wpisów: 3
Świeżak
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

@olo Jeśli dobrze cię rozumiem dodałeś te urządzenia pierw w ihost jeśli tak nie bedziesz ich widział w evelink, odwrotnie tak, pierw dodajesz do evelink i potem synchronizujesz z ihost.


 
Dodane : 18/01/2026 10:54 am
 olo
(@olo)
Wpisów: 2
Świeżak
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

@mariuszstrzelczyk 

Rzeczywiście tak zrobiłem, to znaczy, że dodałem urzadzenia do ihost (przez ewelink cube), a to dla tego ze ewelink NA SMARTFONIE wymaga dodatkowego urzadzenia w postaci bramkI SONOFF ZB-bridge-u lub pro. Szkoda, że nie doczytałem, bo ihost sporo kosztował i kupując go byłem przekonany ze ogarnę nim urzadzenia zigbee i matter jednocześnie. Tym czasem matter ogarniam w ewelink (bez możliwości sterowania urzadzeniami zigbee) a zigbee w ewelink cube na ihost z zainstalowanym dodatkiem ewelink w dokkerze. ... to akurat jest slabe i licze że któraś z aktualizacji pozwoli na używanie ihost jako bramki dla matter lokalnie, lub jak bede chciał zdalnie. 

Chyba ze jest jakieś inne rozwiązanie?


 
Dodane : 09/02/2026 7:05 pm
Udostępnij: