@djaxel ale pod jakim adresem jest motioneye ?
hmmmm a jak to sprawdzić ?
@djaxel a gdzie to zainstalowałeś?
@pawell32 W HA / konfiguracja / supervisor / add on store / instal
@djaxel podaj adres HA
@pawell32 http:192.168.1.32:8123
@djaxel podaj ID z TV i pass
@pawell32 A co to takiego ???????????
@djaxel teamviewer
@pawell32 W razie czego siedzę już na HA.
Zainstalowałem nowe HA i jeszcze nic nie instalowałem jesli chodzi o Motion
@pawell32 OK wszystko ruszyło.
Dziwna sprawa ale to wina switcha.
Wszystko w sieci działało a HA nie umiał połączyć się z kamerami. Brak ping.RP podłączyłem bezpośrednio pod hub i odrazu ruszyło.
Czy macie jakiś inny sprawdzony zestaw do monitoringu?
@mariuszek9089 a o co dokladnie pytasz? Programów jest sporo, nie wiem jak chcesz to obsługiwać.
