Asystent AI
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Współpraca AFE z serwerem Domoticz

9 Wpisów
2 Użytkownicy
0 Reactions
4,836 Wyświetleń
isom
Wpisów: 5319
 isom
Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2K19, Donator 2K20
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
(@isom)
Szef wszystkich szefów
Dołączył: 8 lat temu

Z poziomu serwera komendy  http://<espip>/control?cmd=GPIO,X,1 i to samo z GPIO,X,0  na tyle szybko na ile pozwala przełącznik w domoticzu po 12 razach nic się nie zapętliło. Nie mam urządzeń , które trzeba tak szybko włączać i wyłączać , a już na pewno nie tyle razy . Powiedzmy , że otwieranie bramy gdzie załączenie i wyłączenie jest w ciągu 1 sek , furtka ( domofon ) to już 4 sekundy i tyle . Sprawdzałem na zamontowanym module w mojej instalacji , jutro wgram soft espeasy do sonoffa, wklepię reguły dla przycisku GPIO 0 i tym przyciskiem będę mógł szybciej włączać i wyłączać przekaźnik . Zobaczymy


Odpowiedz
Strona 2 / 2
Udostępnij: