Asystent AI
Pytanie do elektron...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Pytanie do elektroników

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
2,174 Wyświetleń
(@tomaszraszowski)
Wpisów: 162
Pomocny Zasłużony dla Forum Donator 2K19, Donator 2K18, Donator 2K17
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#74]

Witam, mam pytanie do kogoś kto ogarnia na tyle elektronikę aby zaproponować jakiś układ do sterowania takim zestawem:

Mianowicie mam (Apache 2000) taki mój konstrukt sufitowy 🙂 gdze chciałbym aby sterowanie odbywało się za pomocą sonoffa czy esp z przekaźnikami, ale na chwilę obecną przeraża mnie ilość kabelków i brak zaawansowanej wiedzy na temat sterowania silnikami 🙂 Jeśli ktoś ma jakieś pomysły proszę o opinię.

A chodzi o ten konstrukt 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=5d2YWBYYtPU

W chwili obecnej jest tylko on-off przez SO puszczone i tyle, nie jest jeszcze skończony bo ma tam byś oświetlenie zamontowane, ale to jak czas pozwoli. No i nie krytykować mi fisuta, bo jest przed remontem jeszcze 🙂


 
Dodane : 22/05/2017 4:25 pm
Udostępnij: