Czy ktoś może opisać jak przerobić popularne moduły z aliexpress żeby działały z AFE. Chodzi o te:
Te moduły nie wykorzystują bezpośrednio GPIO z ESP 01 więc kolego bez lutownicy się nie obędzie. Trzeba połaczyć GPIO 2 przez opornik 10k do bazy tranzystora sterującego przekaźnikiem . Przy tym trzeba wylutować układ scalony do którego dochodzą ścieżki od GPIO 0 , 2
Dzięki piękne. O to mi chodziło. Z lutownicą nie ma problemu.
Cieszę się że mogłem pomóc Powodzenia w przeróbce
