Asystent AI
Czy ktoś podłączył ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Czy ktoś podłączył Broadlink RM Pro+ pod domoticz?

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
1,632 Wyświetleń
 edek
(@edek)
Wpisów: 3
Bywalec
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#1105]

witam, od dłuższego czasu walczę z możliwością uruchomienia TV przez domoticz. Przerabiałem cec,samsungctl ale mi nie wychodzi. Znalazłem temat o broadlink jednak wszyscy mają mr mini. Pomyślałem, że kupię pro+ z dodatkową obsługą rf żeby sterować tańszymi czujnikami zalania,dymu itp. Jeśli ktoś ma wersję pro+ to będę wdzięczny za info czy udało się to podłączyć pod domoticz. Pozdrawiam


 
Dodane : 04/09/2019 10:42 am
Udostępnij: