Staram się uruchomić wykresy w grafanie, ale cos mi nie idzie. W domoticz ustawiać wysyłanie do http czy influxDB? Ni jak mi nie pokazuje na wykresie. Mam założoną bazę, urządzenia się pojawiają i koniec
Najlepiej InfluxDB założona baza , w domoticz wysyłanie do Influx, w Grafanie trzeba dodać tą konkretną bazę jako źródło danych i zrobić test połączenia jak będzie na zielono to można zacząć zabawę z wykresami .

