Forum Smart'ny Dom

Konkurs "Moja SMART...
 

Konkurs "Moja SMART wieś"_Polska Akademia Nauk  

  RSS
Wenar
(@wenar)
Majster Zasłużony dla Forum

Szanowni Państwo,

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Partnerami: Fundacją Wspomagania Wsi, Związkiem Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej oraz RURBAN Wieś-Miasto-Region zapraszają serdecznie do udziału w Konkursie „Moja SMART wieś”, realizowanym w ramach naboru 3/2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Poszukujemy pomysłów i inicjatyw, które poprawiają jakość życia na wsi. Oczekujemy wskazania rozwiązań, w których wykorzystano nowoczesne technologie, między innymi w zakresie edukacji, usług społecznych, zdrowia, transportu, energii, handlu, czy też gospodarki odpadami. Jednak zakres tematyczny nie jest ograniczony wyłącznie do wskazanych dziedzin. Liczymy również na opis wszelkich innych inicjatyw, które sprawiły, że dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii Twoja wieś stała się bardziej przyjazna.

Konkurs ma umożliwić wymianę poglądów oraz stworzyć bazę wiedzy, w której gromadzone będą przedsięwzięcia z zakresu smart villages, poprawiające atrakcyjność obszarów wiejskich. Kierujemy go do wszystkich osób, którym bliska jest tematyka wsi.

Zgłoszenia do konkursu oraz prace konkursowe należy składać do 15 września 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 października 2019 roku.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie załączonego plakatu promującego Konkurs. Informacje szczegółowe oraz aktualności wraz z regulaminem i formularzem dostępne są na stronie: smart.irwirpan.waw.pl. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: smart@irwirpan.waw.pl lub telefoniczny: 22 657 28 27.

Z poważaniem,

 

www.Smarticz.pl
Wybieram AFE + Domoticz
https://www.youtube.com/channel/UCRVRcxQBGOmBvQSNjvd3sHw

Cytuj
Dodane : 25/06/2019 8:03 am
adrian polubień
Wenar
(@wenar)
Majster Zasłużony dla Forum

list przewodni

 
PS. pracuję w instytucji powiązanej z PAN, a takie konkursy nie są ogłaszane w dużej skali.

www.Smarticz.pl
Wybieram AFE + Domoticz
https://www.youtube.com/channel/UCRVRcxQBGOmBvQSNjvd3sHw

OdpowiedzCytuj
Dodane : 25/06/2019 8:04 am
Udostępnij:Udostępnij
  • 1
    Share

Proszę Zaloguj Się lub Zarejestruj