Podziękowanie za ws...
 
Notifications
Clear all

Podziękowanie za wsparcie w 2018  

  RSS
adrian
(@adrian)
Prezes Zasłużony dla Forum, Patron Strony

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy wsparli stronę Smart'ny Dom, Forum oraz rozwój AFE Firmware w 2018 .

Stronę uruchomiłem w 2014 roku, żeby dokumentować swoje poczynania w trakcie realizacji własnego projektu automatyzacji miejsca gdzie mieszkam. Dzisiaj oprócz moich wpisów na stronie pojawiają się artykuły innych autorów. Liczba osób odwiedzających miesięcznie stronę w 2018 wzrosła z 2791 w maju do 9548 w grudniu.

W trakcie realizacji swojego projektu zabrakło mi rozwiązań spełniających moje oczekiwania dlatego rozpocząłem pisanie AFE Firmware. A jak już go napisałem to przyszła mi myśl: a dlaczego nie udostępnić go innym? Przed chwilą sprawdziłem i AFE Firmware zostało zainstalowane 2371 razy w 2018 roku !

Mam nadzieję, że strona oraz forum, które Wy wypełniacie doskonałą  treścią przyda się niejednej osobie w przygodzie ze Smartnym Domem 😉

Podziękowania dla osób, które przekazały datek (PLN) na stronę i/lub AFE Firmware.

PLN poszły w utrzymanie strony, licencje, zakup drobnych urządzeń na potrzeby pisania AFE Firmware. Fajnie byłoby to robić na pełny etat, tymczasem trzeba pracować, a Smart'ny Dom i AFE Firmware zostają na nocki.

Podziękowania za wsparcie PLN dla:

Podziękowania dla regularnych patronów strony / AFE Firmware

Podziękowanie dla @isom, za wsparcie w moderacji Forum Smart'ny Dom oraz dużego wsparcia merytorycznego na forum wielu osób.

Dzięki! - Adrian

Cytuj
Dodane : 01/01/2019 3:20 pm
kadasz i isom polubień
isom
 isom
(@isom)
Prezes Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2019, Donator 2K20

Dzięki za te nocki poświęcone na pisanie kodu . Mam nadzieję, że im dalej tym AFE będzie coraz lepsze i znajdzie się  jeszcze szersze grono chętnych do jego użytkowania .

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/01/2019 4:42 pm
adrian polubień
Daro1003
(@daro1003)
Brygadzista Donator 2019, Donator 2K20

Jestem nowym użytkownikiem tego forum ale w tak krótkim czasie nabyłem olbrzymią według mnie wiedzę. Jako początkujący otrzymałem nieocenioną pomoc i cierpliwość dzięki temu buduję projekt automatyki sterowania do swojego przyszłego domu. Postarałem się również coś dołożyć od siebie na rozwój AFE.

OdpowiedzCytuj
Dodane : 01/01/2019 11:33 pm
adrian polubień
Udostępnij: