Asystent AI
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Pytanie do użytkowników Domoticz o wilgotność

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
2,361 Wyświetleń
adrian
Wpisów: 4083
Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
(@adrian)
Szefu
Dołączył: 12 lat temu
[#356]

cześć, siedzę nad umożliwieniem wysyłania wilgotności dla użytkownków Domoticz z firmware AFE obsługujący czujnik DH11,21 lub 22

Razem z wartościa wilgotnością musze jeszcze wysłać status wilgotności do Domoticz tj.

  • sucho
  • komfortowo
  • wilgotno / mokro

Na razie nie mam czasu, żeby zrobić to konfigurowalne w ustawieniach dlatego potrzebuje ustawić zakresy na stałe. W necie są różne wartości np.

  • sucho: 0 - 46%
  • komfororowo: 46 - 70%
  • wilgotno: 70-100%

Inne znalazłem:

  • sucho: 0 - 40%
  • komfororowo: 40 - 60%
  • wilgotno: 60-100%

 Co sugerujecie do momentu kiedy nie zrobię tego konfigurowalnego ???

 


Udostępnij: