Asystent AI
eWeLink Konieczne c...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Informacja eWeLink Konieczne ciągłe logowanie IOS

2 Wpisów
2 Użytkownicy
0 Reactions
2,055 Wyświetleń
(@daniel2505)
Wpisów: 1
Świeżak
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#5742]

Witam. Mam nadzieję ze jako nowicjusz nie zadam głupiego pytania ale mam problem z aplikacją eWeLink na IOS. Używałem aplikacji na telefonie z Androidem do sterowania bramą i wszystko działało super. Po przesiadce na Iphone 14 muszę się codziennie logować od nowa do aplikacji. Co rano wyświetla mi komunikat "sesja wygasła" i musze od nowa wpisywać dane logowania. Można to jakoś obejść? Brat używa Iphone 13 i ma dokładnie taki sam problem. Dodałem aplikację do SIRI a i tak muszę cały czas wyciągac telefon z kieszeni i logować se od nowa. Wyjaśnijcie mi proszę jak krowie na rowie co z tym zrobic 


 
Dodane : 21/11/2023 4:54 pm
adrian
(@adrian)
Wpisów: 4083
Szefu Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Używam iOS ale chyba i12 - ostatni raz logowałem się tak dawno, ze nie wiem jakie mam hasło

czy przypadkiem nie używasz eWeLink na dwóch urządzeniach, na tym samym koncie?  Z tego co pamięta to tak ze względów bezpieczeństwa nie robi się na eWeLink - zaleca się rózne konta i udostepnianie urzadzen między kontami


 
Dodane : 21/11/2023 6:00 pm
Udostępnij: