Czy któryś z kolegów testował ile DS-ów zobaczy domoticz przy pasożytniczym zasilaniu odległość do 7 metrów
Nie testowałem przez raspberry, ale przez konwerter 1-wire --> USB, mam kilka sieci z różnymi urządzeniami dallas (najwięcej termometrów). Najważniejsza rzecz przy podłączaniu w ogóle po 1-wire to robić magistralę NIE gwiazdę.
Moja najdłuższa ma ok 100m.
Nie dopisałem, że urządzeń jakieś 30.
Konwertery stosuję z tej firmy http://meraprojekt.com.pl/.

