Asystent AI
Domoticz ciepłomier...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Domoticz ciepłomierz Kamstrup Multical 402

242 Wpisów
3 Użytkownicy
1 Reactions
19.9 K Wyświetleń
(@bobrow)
Wpisów: 386
Weteran
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
Dodane przez: @isom

Chciałeś, żeby Cię nakierować i tak jest , teraz zastanów się co zmieniłeś w systemie w tym czasie od kiedy skrypt przestał poprawnie pracować , dane do logowania są tylko w jednym miejscu i dotyczą ogólnego zabezpieczenia www

 

No właśnie to robię i myślę co mogłem skopać ? Arly odpaliłem ,żeby mieć drugie źródło info czy jest internet-finalnie tego nie udało mi sie zrobić...

Nie wiem co jest jeszcze-wyłączę na próbę zdarzenia, może tam coś nakminiłem


 
Dodane : 19/09/2022 8:34 pm
(@bobrow)
Wpisów: 386
Weteran
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Sprawa się wyjaśniła...nie wiem kiedy i jak -ale wychodzi ,że w sierpniu wpisałem użytkownika i hasło (ustawienia/zabezpieczenia WWW)...

Myślałem ,że wystarczy wpisać (nawet wg opisu w domoticzu w ustawieniach) tylko prefix swojej sieci lokalnej ...bo wtedy będzie logowanie bez użytkownika i hasła ,a zabezpieczenie WWW będzie potrzebne tylko  do zdalnego dostępu.

Teraz wszystko śmiga-będzie nauczka na przyszłość.    


 
Dodane : 19/09/2022 10:18 pm
Strona 13 / 13
Udostępnij: