Podłączyłem dht 11 odczyt temperatury 600stopni a wilgotność ponad 1000 procent. Wina podłączenia czy sprzętu
ja mam dokładnie tak samo kto coś nam podpowie?
@muchac35 jeżeli wgrałeś wersję, którą do Ciebie wysłałem a podłączyłeś tą zabawkę, którą jest DHT-11 to się nie dziwię
A trochę jaśniej. Co trzeba wgrać aby to zadziałało. A może po prostu wymienic dht11 na 22
jest soft pod 22?
To co dostałeś jest pod DHT 22 🙂
przepraszam miało być zapytanie czy jest soft pod 11
Co ma robić ? brama czy zwykły przełacznik ?
brama
Poszło
nie no jesteś wielki - dzięki!!!!!!!!!!!
i jeszcze pytanko czy jest możliwość zmiany odświeżania pomiaru temperatury?
i gdzieś czytałem ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem że można podłączyć nawet 8 czujników pod jedno GPIO
możliwe to?
To u mnie to bez znsczezna, czy zaznaczę w multiboard dht11 czy 22 odczyt pozostaje bez zmian
Odświeżanie wskazań jest realizowane przez serwer a nie przez soft więc u wszystkich jest tak samo. Co do 8 czujników to tylko DS18B20
Dogadaj się z @muchac35 podeśle Ci soft do sprawdzenia , ale ja bym wymienił czujnik na początek
A można jeszcze soft pod sterowanie bramy z pomiarem tylko temp do sonoff z RF (z pilotem)
Pisałem już przy okazji twoich pytań o TH10 , że nie ma softu z obsługą RF . Nie wiem jak jest w Supli bo nie używam , ale w AFE piloty działają na zwykłym sofcie.
Co masz na mysli ze:
w AFE piloty działają na zwykłym sofcie?
Istnieje soft do sonoff TH10 tak aby można było odczytać temperaturę i wilgotność przez dht11?
Aktualnie po podłączeniu dht11 pokazują się wartości z kosmosu lub ich w ogóle nie ma.
Włącznik podłączony do siłownika termoelektrycznego salus oraz do jonizatora.


