Asystent AI
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Pomoc Gosund EP2

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
1,875 Wyświetleń
 Jan
(@jan)
Wpisów: 5
Bywalec
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#2981]

Witam wszystkich.

Czy ktoś z kolegów próbował ustawić "Sceny" w aplikacji Tuya dla gniazdka Gosund EP2?

Chodzi konkretnie o to żeby po przekroczeniu napięcia wywołać reakcję w postaci załączenia przekaźnika. Np. 251V spowoduje załączenie grzałki. Po spadku napięcia np do 249V grzałka zostanie wyłączona. Pytanie dotyczy konkretnie tego gniazdka z oryginalnym oprogramowaniem (bez zmiany softu!!!) i obsługa z Tuya.

Proszę nie opisywać Gosund SP111 z TASMOTA bo to już mam😀

Pozdrawiam

 


 
Dodane : 03/07/2022 4:05 pm
Udostępnij: