Nie widzę zakładki "Serwer Domoticz", o co może chodzić? Czy ta wersja jest niedostosowana?
(Nowa wersja AFE 2.2[T0]) Jak sparować z Domoticzem?
W zakładce urządzenia na dole masz do wyboru którą wersje Domoticza masz, i niżej czy używasz HTTP czy MQTT API, jak wybierzesz to powinna się Tobie pojawić opcja po lewej stronie, albo serwer Domoticz albo MQTT broker.
Jest tylko MQTT - i przepisać te same dane co z zakładki Serwer Domoticz? Tam jest inny port domyślny... Czym to się po krótce się różni?
Zauważyłem też, że nie ma IDX-a
@art212 wgraj AFE Firmware dedykowana dla Domoticz
wgrałeś wersję Standardową, które nie ma dedykowanego API dla Domoticz
- Jak ściągniesz https://www.smartnydom.pl/download/afe-firmware-t0-2-2-0/
- wejdziesz w odpowiednią wersję językowa
- wybierasz wersję Domoticz API
Być może przygotowana wersja dla sonoffa Basic tak ma(nie wiem, wrzucając na sonoffa Basic wrzucam wersje ESP generic domoticz). A odkliknij MQTT o ile chcesz z HTTP tylko korzystać. Ewentualnie po prostu zainstaluj ESP Generic(przekaźnik GPIO12)
- 33 Fora
- 3,718 Tematy
- 31.4 K Wpisów
- 26 Online
- 3,311 Użytkowników





