Asystent AI
Palące się wejście ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Problem Palące się wejście w rasbperry 3b+

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
1,173 Wyświetleń
(@mateuszkazmierczak)
Wpisów: 1
Świeżak
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#2555]

Witam, mam problem z wejściem w Raspberry. Do wejścia jest podłączony czujnik gazu na stykach bezpotencjałowych. Na wejście podana jest masa. Wejście jest skonfigurowane tak jak w załączniku. Wejście GPIO nr 13

Zrzut ekranu 2021 10 20 190711

 

To odczyt wejść. Ręcznie jak podam mase na to wejście, wejście nie zmienia stanu. Jak zmienię na inne wejście przez jakiś czas działa ale maks dwa dni.

Bez tytułu

 
Dodane : 20/10/2021 7:12 pm
Udostępnij: