Asystent AI
[Domoticz] Zmiana l...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

ESPEasy [Domoticz] Zmiana logiki załączania przekaźnika

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
1,267 Wyświetleń
(@przemo)
Wpisów: 18
Praktykant
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#3108]

Cześć,

Mam połączone Wemos z przekaznikami które są sterowane przez Domoticz. Przekaźnik jest aktywowany stanem niskim. Komunikacja po MQTT. Chcialbym zmienic logike zalaczania. Jak dam switch na ON w Domoticz to przekaznik nie jest załączony a jak OFF to w tedy sie załącza. Od strony HW przekaźnika nie mam jak zmienić żeby był wyzwalany stanem wysokim.

Czy ta logike można gdzieś zmienić w ustawieniach Domoticza albo w konfiguracji ESPEasy bez pisania skryptu ?

Chciałbym w końcowej fazie sterować za pomocą Push Button ale bez zmiany logiki przekaźnik będzie cały czas załączony gdy przycisk w Domoticz jest zwolniony.

 

Na chwile obecna mam na ESPEasy zapodana regule ktora zmienia logike.


 
Dodane : 30/09/2022 12:57 pm
Udostępnij: