Asystent AI
skrypt w domoticz i...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

skrypt w domoticz i pytanko chyba o Linuxy

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
816 Wyświetleń
wojtek_gtx
(@wojtek_gtx)
Wpisów: 542
Ekspert Patron Strony Donator 2K19, Donator 2K20, Donator 2K21, Donator 2K22, Donator 2K24, Donator 2K25
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#2107]

Witam
Stworzyłem sobie skrypt w Linux pod Domoticz do wysyłania komendy przez IR i tasmote. Jak go wykonuję to ściąga mi jakieś pliki których nie chcę ale to przez wget a nie wiem jak inaczej go ułożyć żeby tylko wysyłał, testowałem kilka z netu ale nie śmigają.

wget http://192.168.1.174/cm?cmnd=IRSend {"Protocol":"SAMSUNG","Bits":32,"Data":"0xE0E040BF","DataLSB":"0x070702FD","Repeat":3}

 


 
Dodane : 29/12/2020 10:14 pm
Udostępnij: