Asystent AI
Wysyłanie stanu urz...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Wysyłanie stanu urządzeń do google.

2 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
767 Wyświetleń
(@pit_h)
Wpisów: 23
Praktykant
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#5830]

Witam, korzystam z Domoticza i chciałem uruchomić Google Assistant w połączeniu z Node-Red. O ile Włączanie i wyłączanie urządzeń głosowo działa, to nie mogę sobie poradzić z wysyłaniem statusu urządzeń do Google Home, w przypadku, gdy włączę je ręcznie z poziomu Domoticza. Używam takiej funkcji:  

if (msg.payload.idx == 31)
{
var Newmsg = { „payload” : {„command”: „action.devices.commands.OnOff”, „params” : {„on” : false } } }
Newmsg.topic = msg.payload.idx
if (msg.payload.nvalue == 1)
{
Newmsg.payload.params.on = true
}
else if (msg.payload.nvalue === 0)
{
Newmsg.payload.params.on = false
}
return Newmsg;
}

Niestety, funkcja zwraca błąd. Ktoś może korzysta z podobnej konfiguracji tj. Node-Red + node-red-contrib-googlehome oraz node-red-contrib-tasmota i działa mu to?


 
Dodane : 23/02/2024 8:36 pm
(@pit_h)
Wpisów: 23
Praktykant
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Temat rozwiązany. Winny był cudzysłów. 


 
Dodane : 03/03/2024 12:26 pm
Udostępnij: