Kamery przemysłowe ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Kamery przemysłowe do monitoringu

Romss
(@romss)
Nowy

Witam,

Potrzebuje inteligentnej kamery przemysłowej, którą wykorzystywałbym w zakładzie do monitoringu bezpieczeństwa. Zależy mi, aby posiadała również ochronę IP67.

Czy ma ktoś doświadczenie z takimi urządzeniami i jest w stanie coś podpowiedzieć?

Cytuj
Autor tematu Dodane : 12/10/2021 3:49 pm
Tagi tematu
isom
 isom
(@isom)
Prezes Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2K19, Donator 2K20

@romss jak ma być inteligentna to coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=hNYesogHaAQ   jak coś to mam dwie sztuki w dobrej cenie

OdpowiedzCytuj
Dodane : 12/10/2021 5:42 pm
Romss
(@romss)
Nowy

Faktycznie tak jak mówią w tym filmiku łatwo można je zintegrować z androidem? Gdzie mogę znaleźć szerszą specyfikacje tych kamer?

OdpowiedzCytuj
Autor tematu Dodane : 13/10/2021 10:36 am
syjcz
(@syjcz)
Nowy

Osobiście polecam inteligentną platformę kamery do ITS z procesorem Intel. iVIS-227B-ITS może obsługiwać większość kamer o przekroju 29mm x 29mm, za pośrednictwem interfejsu USB 3.0 lub GigE. Dzięki takiemu rozwiązaniu można sobie wybrać rozdzielczość kamery oraz liczbę klatek na sekundę.

Platforma jest w pełni wodoodporna, posiada stopień ochrony IP67. Posiada również gniazdo mini-PCle z obsługą karty SIM do instalacji modułu 3G/4G/WIFI.

W moim przypadku platforma kamery się sprawdza, zamontowałem ją pod zadaszeniem na zewnątrz budynku, więc deszcz czy nawet grad nie jest jej straszny. Podłączona jest jednym kablem Ethernetowym i działa bez zarzutu na Linuxie.

Tu filmik demonstrujący: https://www.youtube.com/watch?v=MFFSfjv4uCA

OdpowiedzCytuj
Dodane : 13/10/2021 1:41 pm
Udostępnij: