Asystent AI
Automatyzacja inicj...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Automatyzacja inicjowana termostatem - Homekit

1 Wpisów
1 Użytkownicy
0 Reactions
2,047 Wyświetleń
(@smartny-smart)
Wpisów: 8
Bywalec
Autor tematu
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 
[#998]

Witam,

jak "napisać" automatyzację inicjowaną termostatem w ekosystemie Homekit? Mam w jednym z pomieszczeń termostat (Netatmo Valve) i chciałbym żeby po osiągnięciu pewnej temperatury załączał mi się przełącznik on/off podpięty do np. wentylatora. Niestety w zakładce "automatyzacja" w aplikacji Dom w iOS nie ma możliwości zainicjowania automatyzacji przez termostat.

 

pozdrawiam!

 

pozdrawiam,

K. 


 
Dodane : 17/06/2019 3:00 pm
Udostępnij: