Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Projekt ogrodu

3 Wpisów
3 Użytkownicy
0 Likes
387 Wyświetleń
Berenika Wiśniewska
(@berenikawisniewska)
Wpisów: 3
Członek ☠ Banned ☠
Autor tematu
 

Nie widzialam tutaj takiego tematu. Jakie macie zdanie na temat projektantów ogrodów? Czy zlecaliście zaprojektowanie ogrodu komuś i jesli tak to czy jesteście zadowoleni? 

 
Dodane : 22/04/2022 11:34 am
Janusz Karpaty
(@januszkarpaty)
Wpisów: 6
Członek ☠ Banned ☠
 

Ja kompletnie nie miałam pomysłów. Wiem że internet jest tego pełen ale nie znam się na roślinach i nie chciałam zrobić kopiuj wklej aby potem się okazało że rośliny wymagają jakieś specjalnej pielęgnacji.Omówiliśmy co chciałabym mieć na ogródku (jakie strefy), że nie jestem ogrodnikiem ale nie chcę mieć samej trawy. Osobiście jestem zadowolona z projektu. Omówiliśmy wszystkie rośliny dlaczego takie i w takich miejscach, co będę musiała robić itp. Sama bym tego tak nie wymyśliła. Ważne to to że na początku było też pytanie o budżet. A więc nie dostałam projektu którego nie jestem w stanie zrobić 😉

 

 
Dodane : 23/04/2022 9:58 am
marcin knapik
(@marcinknapik)
Wpisów: 5
Członek ☠ Banned ☠
 

Sami robiliśmy swój ogród. Nie zamawialiśmy projektu ogrodu, chociaż przez jakiś czas się nad tym zastanawialiśmy. Nawet złożyliśmy zapytani do kilku firm. Jednak zwykle okazywało się,ze albo cena za projekt jest wysoka. Albo firma nie ma czasu. Tak wieć postanowiliśmy samodzielnie się tym zająć i nie jest tak źle 😉 Regularnie co roku kupujemy jakieś nowe rośliny do ogrodu.

 

 
Dodane : 17/11/2022 3:11 pm
Udostępnij: