Temperatura wysyłana do Domoticz z AFE T1

adrian

Autor blog'a Smartny Dom

9
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się aby komentować
4 Wątek skomentowany
5 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujących
 
Komentarz z największa reakcją
Gorący wątek
3 Liczba komentowanych autorów
KrzysztofchadrianJarosław Madejek Ostatnio komentowani autorzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarosław Madejek
Użytkownik
Jarosław Madejek

Czy te ustawienia zadziałają z TH16 i ? Przekaźnik się załącza ale odczytu temperatury brak!

Jarosław Madejek
Użytkownik
Jarosław Madejek

OK, mój błąd który zajął mi 3h rozkminy. Wtyczka czujnika nie była dociśnięta. Ponieważ testowałem ze zdjętą obudową, nie zauważyłem tego, myślałem że ten milimetr przerwy na wtyczce zajmuje później obudowa. Dopiero na następnym TH16 w obudowie po włożeniu do końca zauważyłem swój błąd.

Krzysztofch
Użytkownik
Krzysztofch

WitamOstatnio mialem problemy z dzialaniem czujnika temperatury ds18b20 i TH11Zczujnikiem  temp+wilgTH11 narazie sie wstrzymalem z testowaniem.A z czujnikiem temperatury ds18b20 mialem taki problem ,ktory polegal ,ze mi czujnik dobrze nie stykal z sonofem i tracilem duzo czasuna proby,Niech kazdy uwaza na ten problem.Co do T1 mialem go na sonofie w wersji 1.2.2 ,uaktualnilem przez przegladarke i mialem problem go ozywic.Wiec wgralem bezposrednio z kompa wersje T1 1.2.4 ,po.uprzednim wyczyszczeniu pamieci sonofa.Sprawdzilwm jak dziala z domoticzem.Zajebiscie.Jeden sonoff sluzy jako switch i jako sensor temp. Tym sensorem moge sterowac niezaleznie po przez blocly innymi sonofami glownie piecioma T0 i oczywiscie tym sonofem… Czytaj więcej »

Krzysztofch
Użytkownik
Krzysztofch
Krzysztofch
Użytkownik
Krzysztofch

chcialem jeszce dodac :T1szkoda ze nie mozna dodac w konfigoracji drugiego wlacznika zwenetrznego.GPIO sobie jakies wolne znajde.