Konkurs "Moja SMART...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Konkurs "Moja SMART wieś"_Polska Akademia Nauk

2 Wpisów
1 Użytkownicy
1 Likes
1,149 Wyświetleń
(@wenar)
Wpisów: 288
Weteran
Autor tematu
 

Szanowni Państwo,

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Partnerami: Fundacją Wspomagania Wsi, Związkiem Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej oraz RURBAN Wieś-Miasto-Region zapraszają serdecznie do udziału w Konkursie „Moja SMART wieś”, realizowanym w ramach naboru 3/2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Poszukujemy pomysłów i inicjatyw, które poprawiają jakość życia na wsi. Oczekujemy wskazania rozwiązań, w których wykorzystano nowoczesne technologie, między innymi w zakresie edukacji, usług społecznych, zdrowia, transportu, energii, handlu, czy też gospodarki odpadami. Jednak zakres tematyczny nie jest ograniczony wyłącznie do wskazanych dziedzin. Liczymy również na opis wszelkich innych inicjatyw, które sprawiły, że dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii Twoja wieś stała się bardziej przyjazna.

Konkurs ma umożliwić wymianę poglądów oraz stworzyć bazę wiedzy, w której gromadzone będą przedsięwzięcia z zakresu smart villages, poprawiające atrakcyjność obszarów wiejskich. Kierujemy go do wszystkich osób, którym bliska jest tematyka wsi.

Zgłoszenia do konkursu oraz prace konkursowe należy składać do 15 września 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 października 2019 roku.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie załączonego plakatu promującego Konkurs. Informacje szczegółowe oraz aktualności wraz z regulaminem i formularzem dostępne są na stronie: smart.irwirpan.waw.pl. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: smart@irwirpan.waw.pl lub telefoniczny: 22 657 28 27.

Z poważaniem,

 
 
Dodane : 25/06/2019 7:03 am
adrian reacted
(@wenar)
Wpisów: 288
Weteran
Autor tematu
 

list przewodni

 
PS. pracuję w instytucji powiązanej z PAN, a takie konkursy nie są ogłaszane w dużej skali.
 
Dodane : 25/06/2019 7:04 am
Udostępnij: