Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Podziękowanie za wsparcie w 2018

3 Wpisów
3 Użytkownicy
4 Likes
1,801 Wyświetleń
adrian
(@adrian)
Szefu Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
Dołączył: 10 lat temu
Wpisów: 3973
Autor tematu  
wpf-cross-image

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy wsparli stronę Smart'ny Dom, Forum oraz rozwój AFE Firmware w 2018 .

Stronę uruchomiłem w 2014 roku, żeby dokumentować swoje poczynania w trakcie realizacji własnego projektu automatyzacji miejsca gdzie mieszkam. Dzisiaj oprócz moich wpisów na stronie pojawiają się artykuły innych autorów. Liczba osób odwiedzających miesięcznie stronę w 2018 wzrosła z 2791 w maju do 9548 w grudniu.

W trakcie realizacji swojego projektu zabrakło mi rozwiązań spełniających moje oczekiwania dlatego rozpocząłem pisanie AFE Firmware. A jak już go napisałem to przyszła mi myśl: a dlaczego nie udostępnić go innym? Przed chwilą sprawdziłem i AFE Firmware zostało zainstalowane 2371 razy w 2018 roku !

Mam nadzieję, że strona oraz forum, które Wy wypełniacie doskonałą  treścią przyda się niejednej osobie w przygodzie ze Smartnym Domem 😉

Podziękowania dla osób, które przekazały datek (PLN) na stronę i/lub AFE Firmware.

PLN poszły w utrzymanie strony, licencje, zakup drobnych urządzeń na potrzeby pisania AFE Firmware. Fajnie byłoby to robić na pełny etat, tymczasem trzeba pracować, a Smart'ny Dom i AFE Firmware zostają na nocki.

Podziękowania za wsparcie PLN dla:

Podziękowania dla regularnych patronów strony / AFE Firmware

Podziękowanie dla @isom, za wsparcie w moderacji Forum Smart'ny Dom oraz dużego wsparcia merytorycznego na forum wielu osób.

Dzięki! - Adrian


   
kadasz and isom reacted
Cytuj
isom
 isom
(@isom)
Szef wszystkich szefów Moderator Zasłużony dla Forum, Donator 2K19, Donator 2K20
Dołączył: 6 lat temu
Wpisów: 5079
 

Dzięki za te nocki poświęcone na pisanie kodu . Mam nadzieję, że im dalej tym AFE będzie coraz lepsze i znajdzie się  jeszcze szersze grono chętnych do jego użytkowania .


   
adrian reacted
OdpowiedzCytuj
Daro1003
(@daro1003)
Mistrz Patron Strony Donator 2K19, Donator 2K20, Donator 2K21, Donator 2K23
Dołączył: 5 lat temu
Wpisów: 758
 

Jestem nowym użytkownikiem tego forum ale w tak krótkim czasie nabyłem olbrzymią według mnie wiedzę. Jako początkujący otrzymałem nieocenioną pomoc i cierpliwość dzięki temu buduję projekt automatyki sterowania do swojego przyszłego domu. Postarałem się również coś dołożyć od siebie na rozwój AFE.


   
adrian reacted
OdpowiedzCytuj
Udostępnij: