Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Rozwiązany] AFE T2 z DHT czy będzie nowa 2.x.x

12 Wpisów
4 Użytkownicy
1 Likes
1,406 Wyświetleń
Wpisów: 9
Autor tematu
(@pepeel)
Bywalec
Dołączył: 4 lata temu

Witam

Czy będzie dostępna nowa wersja AFE T2 z serii 2.x.x. ? Ma sporo poprawek w porównaniu z 1.4.0 jak chociażby podstawa że jest panel dostępny na hasło. Byłoby super gdyby udało się wydac taką wersję. Osobiście potrzebuję dla ESP8285... 

11 Odpowiedzi
adrian
Wpisów: 3973
Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
(@adrian)
Szefu
Dołączył: 10 lat temu

Tak będę aktualizował do kodu 2.x - ale jeszcze mi to trochę zajmie. 

Odpowiedz
Wpisów: 9
Autor tematu
(@pepeel)
Bywalec
Dołączył: 4 lata temu

Aha. Ale myślisz że do końca roku się wyrobisz ? I czy jest szansa na jakąś szybszą kolejność :)? Przynajmniej wersja T2. 

Odpowiedz
Wpisów: 9
Autor tematu
(@pepeel)
Bywalec
Dołączył: 4 lata temu

Mam też problem bo mam ten moduł podłączony do Home Assistant na Rpi4. Jak zrestartuje rpi to podczas startu po chwili załącza się przekaźnik mimo że przed restartem był wyłączony. Co robię źle? Broker jest na rpi w hassio zainstalowany jako addon. 

Odpowiedz
adrian
Wpisów: 3973
Admin Zasłużony dla Forum, Patron Strony
(@adrian)
Szefu
Dołączył: 10 lat temu

Nie wyrobię się na 100% do końca roku. Realnie okolice maja, może ciut wcześniej

W AFE konfigurujesz jaki ma dostać stan podczas podłączenia się do zasilania oraz podłączenia do MQTT

  • Sprawdź więc co masz ustawione jako stan przekaźnika podczas podłączenia do MQTT
  • Powinno być brak akcji - jeśli nic ma się nie zadziać po rozłączeniu RPi2

Ewentualnie popatrz co Ci MQTT Broker / HA wysyła podczas startu RPi - żeby to zrobić musisz znaleźć w Net jakiegoś klienta MQTT Broker'a 

Odpowiedz
Strona 1 / 3
Udostępnij: